ČambiTour

Skoro všechno vyprodaný, ale my se nevzdáváme!!!

Není jednoduchá sezóna, ale my se nevzdáváme!!! Bojujeme za vaše dovolené. A vrací se nám to v podobě nadšených klientů 

Zájezdy jsou strašně vyprodané.
Hledání vás vyčerpává, když už pátý zájezd, který si sami někde najdete, není volný.

Obraťte se proto na nás. My kontrolujeme kapacity přímo v rez. systémech pořádajících CK, můžeme rezervovat zájezd třeba i o půlnoci a tím podchytit kapacity velmi pružně a efektivně v čase, kdy jiné CA spí  Zájezdy prodáváme za stejné ceny, jako jejich pořadatelé. Jen prosíme v hlavní sezóně o strpení - dostáváme 10-15 poptávek denně a pořadí zpracování poptávek určuji dle jejich urgentnosti.

Teď jsem třeba chytila pro naše klientky nádherný hotel na Sicílii, byl tam poslední pokoj, ale klaplo to. Rezervaci máme do zítra 11h, takže klientky mají v klidu čas na podpis smlouvy a platbu. Když dostaneme rezervaci na 24 hodin, dáme vám ten čas, ne jako jiné agentury, které vás agresivně nutí k podpisu do hodiny. Fakt! 

Klientky poletí na Sicílii, budou bydlet ve skvěle hodnoceném hotelu s plážovým servisem zdarma pouhých 15 km od Taorminy a v blízkosti majestátné Etny.

Palmy, promenáda, širé moře, dobré jídlo (plná penze s nápoji) - to je přesně to, co dámy chtěly, a to také dostanou. Cena: 19.690 Kč/osoba za týdenní letecký zájezd z Prahy do 4* hotelu. Mám radost.

Jsem vděčná za tak krásnou práci. A jsem šťastná, když vy jste vděční...a prostě tak vůbec. No konec sentimentu, musím makat 

Vaše Čambi 

Vytvářím objednávku...