ČambiTour

ID: 376192

Hotel Bali Blue Bay ***+

TripAdvisor cestovatelské recenze
Poloha
Hotel se nachází v letovisku Bali, cca 45 km od letiště v Heraklionu a cca 30 km od Rethymna. Hotel leží cca 100 m od písčité pláže.
Vybavení
Tento oblíbený hotel nabízí vstupní halu s recepcí, restauraci, kde se podávají snídaně, bar, terasu s nádherným výhledem na moře, TV koutek. Na střeše hotelu se nachází bazén se sluneční terasou s nádherným výhledem na moře.
Zdarma: Wi-Fi (v recepci), slunečníky a lehátka u bazénu, dětská postýlka (nutno předem objednat).
Ubytování
Pokoje s balkonem nebo terasou a sociálním zařízením (sprcha, WC, fén) jsou klimatizovány (klimatizace zdarma) a vybaveny TV/SAT, trezorem (za poplatek) a chladničkou. Většina pokojů má výhled na moře. Možnost jedné přistýlky(na vyžádání).
Stravování
Rozšířené kontinentální snídaně jsou podávany formou bufetu v hotelové restauraci.
Doporučení
Velmi vyhledávaný hotel s romantickou atmosférou je postaven nad krásnou zátokou v letovisku Bali a z jeho terasy je nádherný výhled na moře a okolí. V úzkých, typicky řeckých uličkách v blízkosti hotelu naleznete obchody se suvenýry i taverny lákající k večernímu posezení.
Pláž
Malé romantické písčité pláže s pozvolným vstupem do moře jsou vzdáleny cca 100 m od hotelu. Na nejbližší pláž vede cesta z kopce nebo po schodech. Slunečníky, lehátka a vodní sporty na pláži za poplatek.
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Pořádající CK: Alexandria, s.r.o. IČO: 25661507
Vytvářím objednávku...