ČambiTour

ID: 376288
TripAdvisor cestovatelské recenze
Poloha
Studia se nacházejí v jihozápadní části ostrova Samos, v oblasti Potokaki, cca 2 km od letiště, cca 3 km od většího a rušnějšího přístavního městečka Pythagorion s mnoha obchody, přímo u dlouhé písčitooblázkové pláže s pozvolným vstupem do moře.
Vybavení
Studia obklopená nádhernou zelení jsou umístěna v hlavní budově, k dispozici je hostům snack bar, bar na pláži a bazén.
Zdarma: slunečníky a lehátka u bazénu, volejbalové hřiště.
Za poplatek: zajištění pronájmu aut, jízdních kol a motorek.
Ubytování
Účelně zařízená studia s balkonem nebo terasou a sociálním zařízením (sprcha, WC, fén) jsou klimatizována (za poplatek) a vybavena TV/SAT, Wi-Fi (zdarma), trezorem (za poplatek), kuchyňským koutem (vařič, varná konvice, základní nádobí) a chladničkou.
Stravování
Bez stravy.
Doporučení
Příjemná, nově renovovaná studia obklopená bujnou vegetací, umístěná nedaleko krásné čisté písčitooblázkové pláže nabízí prožití Vaší letní dovolené v okouzlujícím prostředí Egejského moře. Studia jsou ideálním místem pro páry, které chtějí strávit aktivní dovolenou spojenou s dlouhými romantickými procházkami podél pobřeží.
Pláž
Dlouhá písčitooblázková pláž s pozvolným vstupem do moře se nachází přímo u hotelu. SLUNEČNÍKY A LEHÁTKA NA PLÁŽI ZDARMA.
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Pořádající CK: Alexandria, s.r.o. IČO: 25661507
Vytvářím objednávku...