ČambiTour

Eurodny

 

Co jsou to Eurodny? Eurodny představují jednodenní letecké akce na významné evropské události, výstavy a veletrhy. Nabídky jsou určeny zejména pro ty, kteří nemají čas a prostředky na vícedenní pobyt (odpadají náklady na hotel a stravu) a přitom potřebují efektivně využít celou otevírací dobu akce během jednoho dne. Akce jsou vhodné pro širokou veřejnost. Doporučujeme je zejména firmám pro motivování a odměňování svých zaměstnanců, prodejců a zákazníků.

 

Nejbližší akce: AUTOSALON Ženeva 10. 3. 2015
Chcete i Vy co nejefektivněji zažít neopakovatelnou atmosféru prestižního Autosalonu v Ženevě, kde desítky světových výrobců automobilů představují své novinky pro následující období a prezentují tak další trendy? Potom neváhejte a využijte následující nabídky.
Odlet z Prahy v cca 08:30 h a stejný den zpět ze Ženevy v cca ve 20:00 h místního času. Cena 8.990,- Kč. Cena obsahuje zpáteční letenku včetně všech poplatků pronajatým Boeingem výhradně pro tuto akci,  občerstvení na palubě, vstupenku na veletrh a doprovod s delegátem.

 

 

Další akce: ProWein Düsseldorf 17.3.2015
Jednodenní výlet na veletrh firem a regionů působících v oboru zpracování vína a lihovin. V ranních hodinách odlet pronajatým Boeingem speciálně pro tuto akci do Düsseldorfu, celodenní návštěva veletrhu, let zpět. Cena 8.990 Kč/osoba. V ceně letecká přeprava v obou směrech s občerstvením, vstupenka na veletrh. 
Vytvářím objednávku...