ČambiTour

O nás

 

Vážení cestovatelé,

 

vítám Vás na zbrusu nových webových stránkách cestovní agentury ČambiTour

 

Jste na správné adrese, pokud:

 

  • vás hledání dovolené vyčerpává a na hledání dovolené nemáte čas
  • se špatně orientujete v nabídkách zájezdů na internetu a nevíte, která destinace je pro vás ta pravá
  • máte špatné zkušenosti s dovolenou v minulosti a chcete mít jistotu dobrého výběru
  • vám chybí ve službách osobní přístup a uvítáte služby osobní travel consultantky, která Vám poradí na základě bohatých zkušeností z cest
  • máte rádi osobní, neformální, přátelské a profesionální jednání

 

 

http://www.cambitour.cz/soubory/0lucka_2.jpgKdo jsem? Jmenuji se Lucie Šolc Čambálová a cestování je mou životní vášní. Vždy jsem si přála mít vlastní cestovní agenturu. Tento celoživotní sen jsem si začala plnit již během studií na fakultě Mezinárodních vztahů, obor Cestovní ruch na VŠE v Praze. Můj podnikatelský záměr je primárně založen na osobním přístupu, kterého je dneska v oblasti služeb poskrovnu. Vždy si na Vás udělám dostatek času, není problém osobní setkání u mě v kanceláři, ani večerní chatování na Facebooku či chatu zde na webových stránkách. Vždy radím na základě vlastních bohatých zkušeností z cest, též mám pečlivě prostudovány recenze daných hotelů. Mým cílem je nalézt pro Vás tu nejvhodnější dovolenou dle Vašich požadavků. Tato služba má v zahraničí své jméno – osobní travel consultant. V zahraničí se však za ni platí. ČambiTour Vám tyto rady poskytne zcela zdarma – očekává se však koupě zájezdu/letenky/ubytování přes mou cestovní agenturu. Zájezdy dle zákona 159/99 Sb. prodáváme za stejné ceny, jako jejich pořadatelé – cestovní kanceláře. Více v sekci "Podmínky poradenství".

 

Děkuji za návštěvu mých stránek a pevně doufám, že mezi Vámi naleznu mnoho stálých a spokojených klientů.

http://www.cambitour.cz/soubory/0maminka2.jpg

 

NOVINKA! Od 1.4.2014 mám posilu - svou maminku :-) Paní Ing. Irena Čambálová je velmi zcestovalá a vzdělaná žena s bohatou praxí v cestovním ruchu, a tak věřím, že ponechat ČambiTour "v rodině" bude ta správná volba!

 

 

Ať se Vám spolupráce s ČambiTour líbí! Ing. Lucie Šolc Čambálová

 

Jak to chodí?

 

V podstatě máte 3 možnosti:

 

  • kontaktovat nás telefonicky nebo e-mailem s popisem vašich požadavků, my vám nalezneme ty nejlepší nabídky pro vás;
  • sami si na našem webu předvyberete několik zájezdů, následně nás kontaktujete a my vám poradíme, který je z nich ten nejvhodnější;
  • sami si na našem webu vyberete dovolenou, zarezervujete a my vás následně kontaktujeme s dalším postupem.

 

UPOZORNĚNÍ: Pokud si budete sami vyhledávat zájezdy ve vyhledávacím formuláři zde na webu, doporučujeme ověřit finální cenu u nás. V některých případech může docházet k drobnému zpoždění v aktualizaci ceny po úpravě od CK.

Vytvářím objednávku...