ČambiTour

Podmínky

 

 

 

Vážení klienti,

 

prosím udělejte si chvilku a přečtěte si tyto podmínky, které se týkají výhradně prodeje zájezdů. Tyto podmínky vstupují v platnost 1.8.2016. Moc děkujeme!

 

 

Naše agentura Vám poskytuje nadstandardní služby v cestovním ruchu. Zabýváme se poradenstvím v cestovním ruchu, ale právně fungujeme jako cestovní agentura - jsme provizními prodejci zájezdů více než šedesáti spolehlivých českých a německých cestovních kanceláří. To v překladu znamená, že vám prodáme zájezd např. od Fischera za stejné peníze, za jaké ho nabízí on sám. Navíc vám radíme na základě bohatých zkušeností z cest, zvedáme telefony v jednu v noci, chatujeme si s vámi na Facebooku, povídáme si s vámi u kávy v kanceláři klidně i dvě hodiny. Vždy se snažíme vybrat v rámci vašich požadavků ten nejlepší zájezd na trhu. Díky tomu, že můžeme prodávat zájezdy mnoha cestovních kanceláří, máme možnost porovnávat ceny shodného hotelu u více cestovek, porovnávat zájezdy jednotlivých CK dle letových řádů a nabízíme mnoho dalších výhod. Do naší práce investujeme hodně času, peněz i část našeho soukromého života ;-) Ale to nám vůbec nevadí. Naši práci milujeme!!! VEŠKERÉ TYTO NADSTANDARDNÍ SLUŽBY MÁTE ZDARMA!

 

V posledních měsících zažíváme obrovský nárůst klientů (cca pětinásobný oproti předchozímu roku). Tohoto nárůstu zájmu o naše služby si velmi vážíme. Asi si řeknete: "hurá, to je super, tak zaměstnáte další lidi a Čambi poroste a budete milionáři." Upřímně, on ten růst zas tak pozitivní výsledek nemá. A to je právě to, oč tu běží. Sice máme 5x více práce, ale obdobné množství finálních prodejů. Tedy na nové zaměstnance nemáme peníze!

 

 

Proč máme obdobné množství prodejů?
Věřte mi to nebo ne, ale velké množství lidí si námi doporučenou a pracně vyhledanou dovolenou zakoupí přímo na pobočce pořádající CK, protože šli zrovna kolem. Také se děje, že klient poptá dovolenou paralelně u pěti firem (i když nevím proč, protože všechny cestovní agentury prodávají shodné zájezdy za shodné ceny a my navíc poskytujeme travel consulting zdarma) nebo že u nás poptá postupně 10 destinací a po dvou měsících chatování s námi si cestu prostě rozmyslí.

 

 

Finální výsledek tohoto růstu je velmi negativní - lidé, kteří chtějí fakt kupovat u nás, protože si váží naší práce, na nabídky čekají déle, než si zaslouží, protože velkou část naší energie věnujeme těm, kteří ve finále koupí jinde. Toto je nutné vyřešit, aby byli všichni noví i stálí klienti spokojení a měli i nadále dostatečnou péči.

 

 

Dnes mě napadlo řešení, které by mělo mít velmi pozitivní vliv na všechny, kteří si váží naší práce a chtějí u nás kupovat.

 

 

A/ KLIENTI, KTEŘÍ S NÁMI ALESPOŇ JEDNOU CESTOVALI

Zde se vůbec nic nemění! Naši stálí klienti nám prostě sepíší požadavky na svou dovolenou a my jim doporučíme a následně prodáme ten nejlepší zájezd na trhu dle jejich požadavků.

 

 

B/ NOVÍ KLIENTI, SE KTERÝMI SE JEŠTĚ NEZNÁME :-)

Uděláme vše proto, abyste se našimi stálými klienty stali. Slibujeme!!! :-) Jen než se vám začneme věnovat a trávit hodiny nad vaším zadáním, potřebujeme nějakou garanci, že si vybraný zájezd nekoupíte u jiného prodejce. Proto si dovolíme vybrat vratnou zálohu 1000 Kč. Následně se vám budeme věnovat. Jakmile společně vybereme nejvhodnější zájezd pro vás, zaplatíte nám cenu zájezdu poníženou o 1000 Kč. Po prvním společně uzavřeném obchodu se stáváte stálými klienty a už po vás v budoucnu žádné zálohy chtít nebudeme ;-) Aktuálně pracuji na detailech. Každý nový klient s nimi bude předem seznámen (určitě nejprve vyslechnu vaše požadavky, pak povím, zda jsou požadavky za danou cenu reálné a pokud ano, pak se na to vrhneme).

 

Možná si řeknete: "Co je to za podivný přístup? Ještě jsem se s tím nesetkal".

 

Ano, je to tak. Tento postup není u masových prodejců zájezdů s minimem osobního přístupu běžný. Ale stejně tak jste se ještě pravděpodobně nesetkali s cestovkou, se kterou můžete vybírat zájezd o půlnoci a která vám poradí, kde je na Kosu vidět páv na stromě ;-) Naše cestovní agentura je prostě jiná. A já jsem na to hrdá a nikdy, ale nikdy nebudu chtít fungovat masovým způsobem, tedy mít pouze vyhledávač zájezdů a říkat vám "vyberte si sami". Od toho jsou tady jiné firmy.

 

Pevně věřím, že tato novinka pomůže odfiltrovat "rošťáky", kteří zneužívají našich služeb nebo o naše služby prostě nemají takový zájem. Nově získaný čas tak budeme moci věnovat všem, kteří naše služby ocení. Nabídky budeme opět posílat rychleji, budeme mít větší prostor poskytovat detailní rady na cestu a podobně.

 

A jsme u konce! Teeeeda, pokud jste dočetli až sem, máte mou poklonu! Děkuji za váš čas. Pevně doufám, že se tato novinka setká s pochopením a bude pro všechny přínosná. Nové klienty pak budu ještě samozřejmě jednotlivě informovat o podmínkách spolupráce o něco stručněji.

 

S úctou,

 

Ing. Lucie Šolc Čambálová - majitelka CA ČambiTour

 

 

Vytvářím objednávku...