ČambiTour

Podmínky

 

 

 

A/ PODMÍNKY - ZÁJEZDY

 

 

 

TRVALO MI TO ROK, než jsem na to našla dostatečné sebevědomí. K některým věcem prostě asi potřebujeme přirozeně dospět. Ale už jsem se definitivně rozhodla - od 31.8.2017 zavádím u prodeje zájezdů zálohový systém. Co to znamená v praxi?

 

STÁLÍ KLIENTI: pro vás to neznamená vůbec nic :-) Prostě vám budeme i nadále věřit, že když vám věnujeme čas a energii, tak daný zájezd koupíte u nás a nepoběžíte na tajňačku napřímo do Eximu koupit to, co jsme vám pracně našly, protože jak asi tušíte, provize je to jediné, co naši firmu živí (a vězte, že ještě ke všemu není bůhvíjak vysoká a často ani nezaplatí čas, který vám věnujeme - ale to nám nevadí, když jste fér a koupíte u nás). Moc děkujeme za přízeň, které si nesmírně vážíme a je nám ctí, že cestujete s námi!!!

 

NOVÍ KLIENTI: bude nám ctí, když se stanete našimi stálými klienty. Budeme o vás pečovat, vyhledávat vám manuálně ty nejlepší zájezdy na českém a německém trhu a prodávat vám je za stejné ceny, jako pořádající CK, radit vám na základě našich bohatých zkušeností z cest, budeme si s vámi i nadále telefonovat o půlnoci a dávat si schůzky mimo standardní pracovní dobu, kdy často z půlhodinové schůzky je schůzka tříhodinová :-) Nově však budeme u prvního společného obchodu vybírat vratnou zálohu ve výši 1000 Kč, kterou vám potom odečteme při prodeji zájezdu. Veškeré poradenství budete mít tedy i vy při prvním společném jednání zdarma, jen tam bude figurovat tato záloha.

 

VÝSLEDNÝ EFEKT?
Doufám, že toto nové pravidlo odfiltruje cca 80 % lidí, kteří z nás jen dostávají knowhow a nikdy u nás nic nekoupí. Ušetřený čas budeme věnovat lidem, kteří fakt koupit chtějí, a tak snížíme aktuální čekací dobu na nabídku na minimum. Těm, kteří si to zaslouží, tak budeme moci věnovat mnohem více energie.

Toto je obrovský krok, ze kterého jsem měla příšerný strach - 13 měsíců mi trvalo se k němu odhodlat. Ale ten den dnes nastal a já cítím, že to bude dobrý krok. Vždyť někteří z vás pomalu čekají na nabídku fakt i týden, protože se věnujeme stovkám lidí, kteří u nás kupovat ani nechtějí. A to je děsně nefér!!

 

 

B/ PODMÍNKY - OSTATNÍ (letenky, ubytování, Monopoli.cz)

 

Zde zatím zálohy nebudeme zavádět. Klasicky prostě poptáte a my nabídneme to, co umíme :-)

 

 

Držte nám palce!!! 

Vaše Čambi 

Vytvářím objednávku...