ČambiTour

Recenze

Jméno:
Email:
Telefon:
Vzkaz:
Opište kód

 

cambi_recenzeVlasta a Jakub

Opět jsme dali na doporučení Lucky a vyrazili na dovolenou tentokrát na ostrov Kos. S ČambiTour máme skvělé zkušenosti, dovolená vždy dopadne dle našich představ a očekávání. Děkujeme, Lucko!

 

cambi_recenzePetr z Hradce

Mile dámy Ireno a Lucko,
chci vám oběma alespoň touto cestou poděkovat za mnohaletý vždy skvělý a osobní přístup při výběru dovolené - fakt skvělá práce :-) Vás to obě prostě baví a tak vám přibývají samé pozitivní recenze, cestovek je hodně ale s takovýmto přístupem jich je bohuzel minimum.
Jen nevím, jak to za pár let zvládnete při takovém nárůstu klientů - držte se a zůstaňte tak pozitivní :-)

 

cambi_recenzeEva

Po navratu z nasi dovolene z Dominkanske republiky chci Cambitour podekovat za sprostredkovani uzasne dovolene. Dalsi dovolena urcite uz Jen s Cambitour.

 

cambi_recenzeDenisa Valentová

Byli jsem s rodinkou na Mauriciu a v Dubaji. Moc chci Lucce poděkovat na skvělou dovolenou. Vše šlo jak po drátkách, odvoz z letiště, ubytování, prostě servis úžasnej. Dovolená splnila všechna očekávání, dokonce je i předčila. Všude Čambitour doporučuju, protože přístup Lucky je úplně úžasný. Příště opět využijeme služeb Čambitour :) Děkuju!

 

cambi_recenzeIrena a Radek

Děkujeme Lucce a Ireně za skvělou dovolenou. Jste velice ochotné, milé, umíte sestavit dovolenou dle požadavků klienta. Doporučujeme Vás všem známým! Přejeme mnoho spokojených klientů. Na další dovolenou určitě s Vámi!

 

cambi_recenzeVlasta a Jakub

Již po několikáté jsme byli na dovolené s ČambiTour a opět velká spokojenost. Děkujeme a těšíme se na další krásnou dovolenou...

 

cambi_recenzeLadislav S.

Výborná komunikace s milou a hrozně ochotnou Luckou. Měl jsem hodně specifických požadavků a s ničím nebyl nejmenší problém. Určitě všem doporučuji!

 

cambi_recenzeJana Štanc Kaplanová

Vše co jsem chtěla napsat, bylo už napsané...prostě to shrnu...už jedině s ČAMBI ..třeba na konec světa...Lucka s mamkou to zařídí:-) moc díky holky! jen tak dál ...moc vám fandím ..Jste nejlepší!

 

cambi_recenzeKamila Lacinová
Přeji krásný den,
před týdnem jsme se vrátili z naší opravdu komplikované zimní dovolené v Civettě. Sama dobře víte, co všechno jsme společně museli obsolvovat, než se podařilo najít, objednat, zaplatit a nakonec zrealizovat letošní zájezd.
 
Chtěla jsem Vás jen informovat, že nakonec vše proběhlo bez dalších komplikací a nejen to. Byl to absolutně nejhezčí lyžařský zážitek ze všech, které jsme s naší skupinou přátel absolvovali.
Proto bych Vám ráda ještě jednou velice poděkovala za osobní přístup a profesionální spolupráci, díky které nám tento zážitek byl umožněn. Samozřejmě bych Vaším prostřednictvím ráda poděkovala i slečně Paclíkové, která s Vámi spolupracovala a o úspěch akce se zasloužila velkou měrou. Poděkování a referenci pro slečnu Margaretu jsem poslala i přímo na New- Damu, nicméně nemám zkušenost, zda v takové firmě mé díky předají.
 
Přeji Vám hodně dalších (pokud možno méně komplikovaných)  spokojených zákazníků :-)

 

cambi_recenzeFilip K.
Přes Lucku jsem měl koupené letenky do Norska, které byly už tak za velmi dobrou cenu. Čeho si ale zpětně vážím nejvíc, je práce, kterou si se mnou dala s "klientským servisem". Můj výlet byl poněkud netradiční, takže jsem měl občas zvláštní dotazy ohledně výbavy, kterou si s sebou můžu vzít do letadla. Lucka na všechno hned odpověděla a cokoliv dalšího zjišťovala obratem. Díky tomu jsem věděl, že i kdyby se pokazilo něco během letu (například zpoždění při přestupu atd.), můžu zavolat Lucce, která to vyřídí, případně mi poradí. Na Lucku je jednoduše spolehnutí a pro své klienty je ochotna udělat opravdu hodně, díky!

 

cambi_recenzeJitka Sedlářová

Lucii Čambálovou jsem kontaktovala v říjnu 2014 s žádostí o pomoc při zařizování listopadové týdenní cesty do teplých krajin s poměrně nízkým rozpočtem. Cesty si většinou organizuji sama, ale jelikož jsem neměla žádné zkušenosti se zimními cestami za teplem, obrátila jsem se po třídenním intenzivním hledání vhodné destinace, letů a ubytování na Lucii. Pouhý čtvrthodinový rozhovor mi dal mnohem více a pomohl mi lépe se zorientovat v tom, kam chci jet, než jsem to dokázala sama za 3 dny. Po pár hodinách jsem dostala od Lucie i konkrétní nabídku zájezdů, které mě - cenou i kvalitou - nadchly. Lucie Vám pomůže vybrat dovolenou, která je pode Vašich představ a potřeb a ušetří Vám spoustu času. Navíc je povídání s ní velmi inspirující a příjemné.

 

 

cambi_recenzeMarkéta

Ahojda cestovatelé, s Lucčinou agenturou jsem letos absolvovala dovolenou v Egyptě, Marsa Alam. Celkově jsem Lucčiny služby využila už podruhé a využiji je i příště. Velmi oceňuji osobní přístup jak Lucky, tak její maminky. Trpělivě mě obě odpovídaly na mé dotazy a byly mi k dispozici i mimo jejich uváděnou pracovní dobu. I když je podezřívám z toho, že ve skutečnosti žádné osobní volno (po práci, mezi prací)nemají a pracují non stop. :) Holky pro nás vybraly takový hotel, který odpovídal našim požadavkům a my jsme byli s dovolenou už podruhé opravdu spokojení. Držím pěsti, holky :)

 

 

cambi_recenzeKlára

Moc příjemná dovolena na Samosu - letovisko Kokkari. Všem moc doporučuju. Krásné malebné středisko, super ubytování a výborné jídlo. Od teď už pouze s Čambitour. :)

 

 

cambi_recenzeLucie Haasová

Mockrát děkujeme za ochotu a trpělivost při vybírání naší dovolené. Nakonec padla volba na Kos v Řecku a dovolená byla nádherná. Těším se na další spolupráci :)

 

 

cambi_recenzeBarbora

Super vybraná dovolená. Moc příjemná a rychlá komunikace. S dovolenou jsme byli moc spokojení :). Moc děkujeme.

 

 

cambi_recenzeLenka Ševčíková

Velice děkujeme za ochotu a čas při výběru dovolené. Máme krásné zážitky a dovolená naprosto splnila naše požadavky. Lucie, Vám i Vaší mamince ještě jednou díky :-)

 

 

cambi_recenzeJitka

Velice děkuji za výborné prodloužený víkend v Římě. Doporučené ubytování super cena za perfektní ubytování a k tomu jsme dostali ještě několik rad (cesta z letiště, na které památky jít, kde se najíst). Cené informace, které jsou k nezaplacení. Určitě další cesty opět od Cambi Tour.

 

 

cambi_recenzeKarel Dörner

Perfektní komunikace, praktické tipy, okamžité řešení problému, dobrá doporučení. Stačí nastínit představu o dovolené a Lucie už Vás nasměruje k tomu pravému. Pomalu už zjisštuji a konzultuji kam na další cestu. Díky.

 

 

cambi_recenzeŠtýbrová

Velice děkuji slečně Lucce za doporučení dovolené v Turecku TOP Hotel, kde jsme strávily s kolegyní krásnou a příjemnou dovolenou. Nádherné prostředí, koupání a ochota personálu. Doporučuji cestovní kancelář Cambi Tour a příště se opět obrátíme.

 

 

cambi_recenzeKamila

Děkuju Lucce za skvělý osobní přístup a nasazení při výběru ubytování, dopravy a zajímavostí v rámci naší romantické dovolené v Římě. Vše od začátku až do konce bylo perfektní a já si našla novou lásku - toto nádherné město a novou cestovku na kterou se budu při svých plánovaných cestách vždy obracet. Doporučuji a ještě jednou moc děkuji :-)

 

 

cambi_recenzeIveta Krejčová

Ahoj všem, kteří ještě přemýšlíte, zda využít služby od Lucie Čambálové. S podobnou ochotou, profesionalitou a přístupem jsem se ještě nesetkala. K zajištění dovolené na řeckém Kosu mi stačil ne moc chytrý e-mail typu: Je polovina září, potřebujeme ještě za teplem..... skoro nic víc a nic míň. Středisko, apartmán, pohled na moře - vše naprosto úžasné. Neváhejte a zkuste, komunikace s Lucií jedním slovem SUPER a představte si, že se dá s Čambi komunikovat i ve večerních hodinách, což určitě není běžná praxe u ostatních CK.

 

 

cambi_recenzeJichal

děkuji moc za ochotu a rady při zajišťování ubytování v Římě. Využili jsme veškeré informace od paní Čambalové a víkend jsme si moc užili. Můžeme doporučit skvělé služby.

 

 

cambi_recenzeJanaMaj

Mohu jen potvrdit úžasný přístup paní Čambálové ke klientům s obrovskou snahou zajistit veškeré informace a vše potřebné. Vzhledem k její osobní znalosti různých lokalit a osobním kontaktům se jedná o dokonalý servis. Vyzkoušejte!

 

 

cambi_recenzeLadislava Surá

Paní Čambálovou můžu jedine pochválit a poděkovat jí za cenné informace. Cestovali jsme na Menorcu, která není tak profláklou destinací jako třeba Menorca, a vůbec jsme nedoufali, že narazíme na někoho, kdo ji má procestovanou. Dostali jsme podrobnou mapku a užitečné rady a typy na výlety. Byli jsme doslova zahrnuti informacemi. V jednom momentě jsem měla silné nutkání paní Čambálovou obejmout a poděkovat jí:) Dovolená byla super a další naplánujeme opět s Čambitour. Ještě jednou děkujeme!

 

 

cambi_recenzeAdamec Miroslav

Lucie zná snad celý svět. Pokaždé nám lokalitu ušila podle našich představ. A na místě dovolené jsme nikdy nenarazili na problém. Velká chvála! Doporučuji.

 

 

cambi_recenzeKolínský Martin

Děkuji Čambitour za časový harmonogram a realizaci našich plánů na dovolené. Díky profesionálnímu přístupu, byla dovolená opradvu perfektní a doslova na míru!Určitě se na Čambitour obrátím znova při plánování dalších zážitků!

 

 

cambi_recenzeVeronika

Chtěla bych moc poděkovat CA ČambiTour za nádhernou dovolenou, která byla přesně podle našich představ. Byli jsme s ČambiTour letos poprvé a Lucie nám zařídila dovolenou přesně na míru. Už teď vím, že příště se na tuto cestovní agenturu obrátíme zase. Děkuji a všem doporučuji. Veronika

 

 

cambi_recenzeJana Kotlerová

Mnohokrát děkuji Lucii za zprostředkování pětidenního výletu do Říma. Okamžité jednání, bezvadná komunikace, zajištění letenek, transferu i naprosto perfektního ubytování pár kroků od Vatikánu za rozumnou cenu - paráda! Se sestrou a maminkou, pro kterou byl výlet dárkem k jubileu, jsme si tak mohly tuto dámskou jízdu ve "Věčném městě" opravdu užít. Ještě jednou díky a příště nebudu váhat využít služby Čambitour třeba i na vzdálenější destinace. Jana Kotlerová

 

 

cambi_recenzeMichal Šolc

Ahoj všem příznivcům Čambitour,
jakožto stálý klient mohu služby vřele doporučit. V průběhu několika let jsem byl na dovolené s Čamibtour v Thajsku, v Egyptě, na Malorce či na Ischii a pokaždé jsem byl velice spokojen.
Dovolenou jsem si krásně užil. Lucka a s její konzultační agenturou mi zajistila výhodné a velice příjemné ubytování, veškeré transporty a podala rady na výlety v navštívené oblasti.

Lucko děkuji za zařízení krásných dovolených a Vám ostatním její služby vřele doporučuji,

Michal

 

 

cambi_recenzeIrena

Ahoj všem cestovatelům,
Čambitour jsem otestovala na dvou dovolených, ušitých na míru -první Sicílie léto 2010, podruhé Thajsko leden 2011.
Sicílie ,8 nocí, v hlavní sezoně, ubytování ve 4*hotelu s polopenzí, včetně lehátek a slunečníku na pláži, letecky, za neuvěřitelných 12.000 CZK.
Thajsko 14 dní, kombinace pobytů na Koh Samui a Koh Tao, ubytování v luxusních bungalovech s bazénem, snídaně v ceně, včetně všech transferů ( Air Asia, trajekty, bus do Bangkogu) za cca 27 tis./osoba.
Po celou dobu jsme nenarazili na žádný nedostatek či zádrhel, služby Čambitouru mohu jen doporučit!:-)

 

 

cambi_recenzeMarkéta

Ahojky všichni,

s Čambitour jsem letos v roce 2012 cestovala poprvé. Do Egypta…abych začala od začátku. Nejprve jsem o službách Čambitour- Lucky, vůbec nevěděla. Šla jsem proto do jiné cestovky, kde jsem si chtěla koupit zájezd. Po usilovném boji, když se nám podařilo vybrat zájezd jsme zjistili, že již nejsou letenky. Byla jsem sklamaná a vysílená z hledání zájezdu, a už se nám „na poslední chvíli“ nikam nechtělo..podělila jsem se o tento zážitek s kamarádkou, která mi ihned doporučila Lucku….a….už nikdy nebudu cestovat jinak! Vše jsme vyřešili přes email a facebook, seděla jsem pouze u svého počítače, a ona posílala nabídky. Řekla jsem ji svoje požadavky,a ihned sypala zájezdy! Byli jsme z dovolené naprosto nadčeni! Mám ráda, když Vám někdo zájezd doporučí i z vlastní zkušenosti, a to se z větší části u Lucky stává. Přece by Vám nedoporučila něco, kam by sama nejela. Přístup perfektní! Kamarádská, vřelá. Poradila i s mými vyděšenými dotazy,jako například, jestli „uplácet“ na recepci, či nikoli :D Jak říkám, už nikdy jinak. Všem vřele doporučuji, vyzkoušejte to také! Za tyto služby nic neplatíte! Přeji Lucce plno takových spokojených zákazníků, jako jsme my.

 

 

cambi_recenzeTereza

O službách Čambi Tour, potažmo Lucky, jsem se dozvěděla od kamarádky a ihned se mi její přístup zalíbil. Zatím jsem s Čambi Tour neodcestovala, nicméně Lucčina přátelskost, ochota a rady jsou k nezaplacení. Vždy vyjde vstříc nehledě na to, kde je a kolik má času :) Její cestovatelské zážitky a zkušenosti jsou širokosáhlé a i proto jsem ji doporučila několika přátelům, kteří milují cestování a po pár dnech už kamarádce pomohla s výběrem zájezdu do Chorvatska na míru. Rychlost, vstřícnost a profesionalita jsou u ní na prvním místě. Moc Lucce fandím a přeji jí co nejvíce spokojených klientů!

 

 

cambi_recenzeNicole

Ahoj všem budoucím i stálým cestouvatelům s Čambitour. Čambitour je pro mě při hledání dovolené vždycky první volba..nejrychlejší, nejspolehlivější služby, kdy jsou Vám zájezdy vybrány přímo na míru a vy se nikdy nemusíte bát, že kupujete zajíce v pytli, protože majitelka Lucka pro Vás vždycky zaručeně vybere jen to nejlepší. Navíc obrovskou devízou jsou její letitelé osobní zkušenosti z cest. Přístup Lucky je vždycky profesionální, maximálně vstřícný a celé zařizování dovolené se děje přes email nebo facebook z pohodlí domova. Takže šup na dovolenou jedině s Čambitour :) !!!

 

 

cambi_recenzeZuzana

Čambitour jsem objevila na FB, nejprve si jen pročítala nabídky a a pak jsem Lucku oslovila – potřebovala jsem sehnat levnou letenku včetně ubytování na pár dní v IST…Lucka nejen že mne okamžitě kontaktovala, ale opravda našla vše, co jsem potřebovala, i když jsem jí dávala jen orientační termín. Nakonec jsem jejích služeb nevyužila (tímto se jí veřejně omlouvám, že jsem se ani neozvala), ale její přístup byl víc než profesionální a věřím, že její nabídky v budoucnu využiji. Ještě jednou – Lucko díky a moc Vám držím palce a všem Vás doporučuji. Zuzana.

 

 

cambi_recenzeBožena

Lucku znám ze školy a už od začátku jejího podnikání jsem se „rozplývala“ nad úžasnými nabídkami zájezdů na FB. Takže když jsme se rozhodli někam vyrazit na dovolenou, tak bylo celkem jasné, že využijeme Lucčiných služeb. Během jednoho odpoledne mi Lucka pomohla s výběrem dovolené, vyřídily jsme peníze i smlouvu a nezapomněla ani na cenné rady okolo výletů a pobytu v destinaci. Jednání bylo profesionální, rychlé a vstřícné. Dovolenou jsme si krásně užili a příště jejích služeb určitě zas využijem. Takže vřele doporučuji.

 

 

cambi_recenzeEliška

ČambiTour všem doporučuji!! Dozvěděla jsem se o agentuře přes kamarádku, která je vášnivou cestovatelkou a věřím jí na tolik, že jsem neváhala se na Lucku obrátit. A vyplatilo se mi to! Nejen, že mi skvěle poradila a vše jsem s ní mohla v pohodě prodiskutovat, ale ještě mi pobyt do Chorvatska ve velmi krátkém čase vyřídila a to druhý den odlétala na svoji dovču, takže už jenom z toho je patrné jak je ochotná a jaký má profesionální přístup!! Věřím, že si jednou Lucka CK otevře!!

 

 

cambi_recenzeAlena

Dobrý den, letošní zářijovou dovolenou u moře jsem plánovala s asi dvouměsíčním předstihem. Vybrala jsem Mallorcu a našla jsem místo, kde by se mi líbilo. Dcera, která jela se mnou, mi doporučila, abych si nechala ještě poradit od ČambiT. To jsem udělala, Lucka vše schválila s tím, že mi v září vše zařídí. Ale čekala jsem moc dlouho a když jsem již měla jistý termín, kdy mohu jet, nebylo v hotelu žádné volné místo. Lucka mi moc pomohla, posílala odkazy, návrhy, telefonovaly jsme si a nakonec jsem zvolila na Lucčin návrh hotel v Turecku, kam jsem původně moc jet nechtěla. V tu dobu Lucka sama odlétala na dovolenou a ještě pozdě večer, pár hodin před jejím odletem připravila smlouvu a vše potřebné, druhý den by již bylo vyprodáno. Dovolená byla úžasná, Lucka přesně odhadla, co by se mi líbilo. Moc ji tímto za sebe a za dceru děkuji. Náramně jsme si dovolenou užily a pokud ještě v budoucnu pojedu, tak jedině s Luckou:)

 

 

cambi_recenzeLucka

Lucku a její CA mi doporučila sestra, když jsem byla bezradná s výběrem dovolené. Takže jsem hned Lucce napsala svou přibližnou představu a ona mi obratem poslala hned několik nabídek. Nakonec jsem dala na její osobní doporučení a během chvíle jsem měla vybráno, rezervováno a už se moc těším na odlet. Lucka je naprosto profesionální, vstřícná a ochotná se vším poradit. Lucko, ještě jednou Vám moc děkuji a až se vrátíme určitě ještě napíšu :-)

 

 

cambi_recenzeAleš Hůla

Dobrý den,
cestujeme pravidelně do středomoří už spoustu let. Několikrát v minulosti jsme s naším výběrem dovolené z „katalogu“ nebyly spokojeni. Dostali jsme kontakt na CA Čambitour – Lucii Čambálovou, která nabízela rady, zkušenosti, srovnání. Po několika vyměněných e-mailech, jsem pochopil, že Lucka cestování fakt rozumí. Nakonec jsem si koupili od Lucky 12 denní zájezd na ostrov řecký ostrov Samos. Jednání CA bylo naprosto profesionální, podržené osobním přístupem. Vše, co Lucka o ostrově, středisku i hotelu psala bylo naplněno. Se službami CA Čambitour jsem byl spokojen a určitě je v budoucnu využiji.

 

 

cambi_recenzeMonika Feistova

Milí zájemci,

služby Lucky vám můžu s naprosto klidným srdcem doporučit. Když jedu na dovolenou s Čambitour, tak mým jediným úkolem je dodat pár informací, sbalit se a zaplatit. O nic se nestarám, nic neřeším a všechno potřebné mám naservírované až pod nos. Dovolená mi začíná ještě před samotnou dovolenou:-) Takže doporučuju!!!

 

 

cambi_recenzeMichal Balek

Dobrý den, také já jsem zařadil mezi navýsost spokojené klienty Čambitour a slečny Lucie. Vstřícnost, ochota, důvěra, profesionalita, zkušenost, osobní přístup a určitě by mne napadly i další charakteristiky. Slečna Lucie pro nás zajišťovala letenky a ubytování v Římě a i přes určité komplikace (z naší strany) dotáhla vše do zdárného konce. Končím citací ze seriálu: „Kdo to jednou zkusil, už nechce nikdy jinak.“ A tak i my budeme s největší pravděpodobností i v budoucnu naše cizokrajné dovolené spojovat s Čambitour. Díky Lucie, jste báječná. S úctou Michal Balek.

 

 

cambi_recenzeMarkéta

Ahoooj všem Chtěla bych se zařadit mezi spokojené klienty Lucky. Letos jsem sháněla dovolenou, konkrétně dovču na Lefkadě. Jenže jsem nemohla nic sehnat v místě, kam jsem si přála jet. Kamarád mi doporučil Lucku, tak jsem jí napsala a dovča byla zařízená hned druhý den . Dovolená byla nejlepší, super místo, super hotel, super všechno . Dokonce nám Lucka zařídila pokoj z výhledem na moře, který měl být původně obsazený, takže to bylo pro nás velmi milé překvapení. Dovču jsme si krásně užili a už se těším na další, jedině s Čambitour :-) . Ještě jednou děkuju Lucko Markéta

 

 

cambi_recenzeVeronika

Zdravím všechny, O Čambi jsem se dozvěděla přes kamarádku a hned jsem začala sledovat příspěvky na facebooku, které mě po celé léto uchvacovaly. Až jsem se tedy nakonec rozhodla kontaktovat Lucku a tímto ji chci poděkovat za skvěle a rychle zařízenou dovolenou na řeckém Rhodosu. Hned pohotově a ochotně mi posílala různé nabídky podle mých požadavků a nechala jsem si podle jejího názoru doporučit a opravdu nelituji!!!! Perfektní dovča, moc děkuji Lucko a stoprocentně využiji služby znovu :o ) S pozdravem Veronika

 

 

cambi_recenzeLucka

Dobrý den,

letos poprvé jsem využila Lucčiny služby a určitě to nebylo naposledy. Luckou doporučený hotel byl perfektní, vše bylo přesně dle mých představ a požadavků. Dovolená byla naprosto bez problémů, stejně jako její výběr pěkně z pohodlí domova:-) Lucku s jejím naprosto profesionálním, přátelským a vstřícným přístupem ke klientovi mohu všem vřele doporučit.

 

 

cambi_recenzeJirka

S pomocí Lucky jsme sehnali letenky do Bangkoku za akční cenu, v jakou jsme již nedoufali. Je to holka šikovná a my jí za to děkujeme, příště sháníme opět u Lucie Čambálové – Čambitour. Její osobní přístup je s velkými a zavednými cestovkami neporovnatelný – Lucko, děkujeme!

 

 

cambi_recenzeMichaela

Ahoj/dobrý den,

Lucku mi doporučila kamarádka a já ji vřele doporučuji dál. S přítelem jsme vybírali dovolenou, kde si odpočineme, nebudeme muset řešit kam se jít najíst atd…, takže jsme si vybrali Egypt. Lucka mi pomáhala s výběrem i přes to, že byla sama na dovolené. Se vším poradila, byla vždy schopná mi pomoct a říct co a jak.. Moc se mi nechtělo vybírat tak tak brzy ,,cca 14 dní před,, chtěla jsem opravdu last, ale na Lucky radu jsem dovolenou vybrala ,,brzy,, a udělala jsem dobře, jelikož druhý den pořádný hotel v Egyptě nebyl volný. Pokud letos někam vyrazíme, určitě se na Lucku opět obrátíme!

 

 

cambi_recenzeVeronika

I přesto, že jsem nakonec nevyužila nabídky Lucky (což nebyla samozřejmě její chyba :-) ), určitě bych všem doporučila tuto CA. Lucka má skvělý přístup k zákazníkům, pomáhá vybrat a sestavit zájezd opravdu přesně podle toho co si přejete a snaží se abyste byli spokojeni :-) Navíc velké plus jsou osobní zkušenosti ze všech možných destinací, což je velkou výhodou :-) Nabídku Čambitour čtu pouze na facebooku, kam Lucka hází opravdu skvělé nabídky a ještě k tomu za super ceny :-) Doufám, že v budoucnu této CA využiji :-)

 

 

cambi_recenzeJitka

Čambitour – LUCKU.-) využíváme letos poprvé. Lucku nám doporučila kamarádka. Rychlost, ochota, velice příjemné jednání – v dnešní době se jen tak nevidí. Jsem strašně ráda, že jsme narazili právě na ni. Letíme do Bulharska 12.8.2012. Až se vrátíme, určitě ještě napíši. Čambitour mohu jen doporučit a také to opravdu s čistým svědomím dělám. Moc děkujeme Jitka K.

 

 

cambi_recenzeJulie Lipska

Mila Lucko, s Vasimi sluzbami jsme byli opravdu velmi spokojeni a leckdy az prijemne prekvapeni, jako kdyz jste nam zarezervovala sedadla v letadle a objednala vegetarianske jidlo. S cestovnimi kancelaremi normalne necestujeme, vse si zarizujeme sami take proto, ze vetsinou nejezdime na mista, kam se vydavaji masy turistu. Tento rok jsme ale potrebovali neco trochu jineho, protoze mame miminko. Pomohla jste nam najit to, co jsme hledali. A protoze cestovka, od niz jsme zajezd kupovali, nebyla moc flexibilni, tak se Lucka jednoho vecera dokonce vypravila az k nam domu, abychom stihli podepsat smlouvy… Lucko, tesim se na dalsi spolupraci!

 

 

cambi_recenzeJan Hýsek

4 dny v Římě a vše dokonalé!!!!!! Zájezd nám kompletně zařídila. Sehnala za super cenu zpáteční letenky, sehnala hotel přímo u Vatikánu, dojednala taxi z letiště v Římě, napsala i program na 4 dny, kam se máme jít kouknout,…… Prostě přímo dokonalý servis.
Proto její služby všem doporučuji. Její ochota je přímo neuvěřitelná!!!!!!

 

 

cambi_recenzeMarie a Ján Michaličkovi

Kolik času Vám zabere výběr dovolené? S Čambitour Vám stačí jedna hodina.

Na doporučení Lucky jsme odjeli na dovolenou do Egypta. Měli jsme mnoho kriterií, a s pomocí Lucky jsme velmi rychle našli snad jediný hotel, který jim vyhovoval: hotel Sunrise Royal Makadi v oblasti Makadi Bay, Hurghada.

Absolvovali jsme vícero fakultativních výletů, kde jste měli možnost vidět i jiné hotely v oblasti Makadi Bay a Soma Bay a musíme potvrdit, že Luckou vybraný hotel byl asi nejlepší, prostorné zahrady, menší orientální budovy, udržovaný park plný květin, skvělé jídlo i personál.

Na službách Lucky oceňuji to, že Lucka má osobní zkušenost, v dané oblasti byla již několikrát. Nejlepší doporučení můžete získat od někoho, kdo tam byl, a tím je Lucka z Čambitour.

 

 

cambi_recenzeVeronika Absolonová

Dobrý večer Lucko! Ještě jednou děkuji za bezvadnou spolupráci. Byla to báječná dovolená. Doporučuji Vás všude, kde naběhne téma hledání dovolené. Prostě máte ten správný „čuch“ najít to pravé. určo se na Vás znovu a znovu obrátím. Přeju krásné léto! Veronika

 

 

cambi_recenzeIvana Krajíčková

Moc děkujeme Lucce za skvělou dovču! Na základě našich požadavků, kdy jsme s kámoškou pomalu ani nevěděly, kam chceme jet, nám dokázala pomoct s výběrem úžasné destinace (ostrov Kos). Cestovní smlouvu jsme podepisovaly v noci a Lucka se kvůli nám málem ani nevyspala… Až se zase budeme rozhodovat, kam pojedeme, nebudeme váhat a obrátíme se rovnou na Čambitour.

 

 

Vytvářím objednávku...